SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Nederland, Gelderland

88 / 1 / duikkaart / 8 / 1
Zichtverwachting morgen

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Philip Chung
Nederland, Gelderland 30-08-26

Helaas ben ik een van mijn vinnen kwijt. Hij ligt in de buurt van de brug, aan de oostkant van het eiland (veel modder). 0611675625 zilver

3 m
22 °C - 10 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Annelies de Jong
Nederland, Gelderland 19-08-26

Nachtduik samen met Joost. Mooie duik bij heel laag water. Veel jonge vis, jagende baarsjes en sinds lange tijd weer snoeken gezien. Wel 7!

3 m
22 °C - 7 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Nico Koomen
Nederland, Gelderland 9-08-26

Mooi duikje langs het wier. Veel jonge vis en prima zicht

5 m
22 °C - 11 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Ron Goedhart
Nederland, Gelderland 9-08-26

Mooie relaxte duik veel klein leven 2 snoekjes

4 m
14 °C - 8 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 9-08-26

DPV. Zicht erg slecht. Heel veel vis: scholen baars, snoek, karper, zeelt, brasem (gewond) en modderkruipers. Topduik! Duiktijd: 74 minuten.

1 m
15 °C - 14 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 25-07-26

DPV: zeer slecht zicht op elke diepte. De Scholen jonge vis, baars, spiegelkarper, schubkarper en snoek. Duiktijd: 67 min.

1 m
14 °C - 13 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Cindy, Ronald en Dorianne
Nederland, Gelderland 28-06-26

Dames duik in de avond rondje eiland. Aan de zuidkant goed zicht. Aan de zijkanten minder door de zwemmers. Zes baarzen en veel kleine vis.

2 m
16 °C - 8 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Paul V
Nederland, Gelderland 14-06-26

Zicht was wisselend. 3 karpers, een grote snoekbaars en een snoek gezien.

4 m
18 °C - 5 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Annemiek- Duikschool de Blauwe Zeester
Nederland, Gelderland 5-06-26

Hele gave nachtduik met aan de linkerkant van het eiland grote scholen baars!

7 m
18 °C - 6 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 5-06-26

DPV-duik op diepte naar het westen en daarna de baai in. Zicht matig, op diepte iets beter. Grote karpers en mooie zeelt. Duiktijd: 62 min

4 m
7 °C - 30 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Niels schuurman
Nederland, Gelderland 30-05-26

Leuke duik erg goed zicht zowel ondiep als diep zicht 6m

6 m
12 °C - 10 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 20-02-26

DPV via diepte de baai in. Zicht nog steeds goed. Ondiep lijkt het wel tropisch. Snoekbaars, modderkruiper en kreeft. Duiktijd: 42 minuten.

9 m
4 °C - 31 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 8-02-26

DPV: wrak-boomstam 28m-rondje eiland. Zicht op alle dieptes prima. Kleiblokken en ruggen. Baars en snoekbaars. Duiktijd: 41 min.

8 m
4 °C - 30 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Annelies de Jong
Nederland, Gelderland 31-10-25

Avondduikje met Joost, Karin en Wendy. Niet het eiland rond gezwommen. Veel baarsjes, kreeftjes en snoekjes. Ook een paling gezien.

5 m
12 °C - 9 m

SLIJK EWIJK RONDJE EILAND

Eric Vadekro
Nederland, Gelderland 12-09-25

DPV-duik. Wrak-west-baai Zandziebar-oost. Zicht was niet erg goed. Scholen baars, zeelt en karper. Duiktijd: 72 minuten.

3 m
12 °C - 14 m

Slijk-Ewijk Rondje Eiland, ook wel Rondje Zanziebar genoemd, is precies wat de naam doet vermoeden. Je maakt een rondje om speeleiland Zanziebar. In het voorjaar en de vroege zomer staat deze kraamkamer van Slijk-Ewijk garant voor een schitterende duik langs fraaie groenzones en richels. Je ziet snoeken en jonge visjes tussen de vegetatie langs de oevers van het eiland. Wat kom je verder allemaal tegen? Je duikt gedurende je hele duik langs het groen. De dichte oeverbegroeiing van het eiland is een hotspot voor jagers en een schuilplaats voor jonge vissen. Maar, je komt hier ook grote karpers tegen. Aan de noordkant van het eilandje ligt een oude boom en aan de westkant kom je een lange richel tegen, gevolgd door een autowrak. Tijdens deze ondiepe duik verbruik je weinig lucht, maar je moet voldoende ervaren zijn om het rondje af te kunnen maken.

Bijzonderheden

Je parkeert zo dicht mogelijk bij restaurant Zanziebar. Vervolgens loop je naar het water. Ga voorbij de loopbrug, die vanaf restaurant Zanziebar naar het eiland loopt, te water. Vervolgens duik je in 70 minuten dicht langs de oevers van het eiland tot het strand van Slijk-Ewijk Watergoed. Hier ga je het water weer uit.

Waarschuwingen

Slijk-Ewijk Rondje Eiland is ondiep en goed toegankelijk, maar je moet voldoende ervaring hebben om het hele rondje af te kunnen leggen. Je bent 70 minuten onderweg. Betaald parkeren.

Lees meer

Abonnee content

Bekijk ook kaart, kenmerken, statistieken, foto's en nieuws van deze duikstek.

Zoek in de logberichten van deze stek

Plaats een logbericht

Deze duikstek weergeven op je eigen website

Met de volgende code kun je deze duikstek op jouw website embedden. Vraag eerst eenmalig een key aan waarmee je elke duikstek op Duikersgids kunt overnemen. Mail naam duikschool, email-adres en de url naar info@duikersgids.nl.

<div id="EMBEDKEY" data-spot="SQk9DRjcl1U" data-lang="nl"></div>

De id van de duikstek is jouw embedkey
De data-spot is de duikstek referentie
De data-lang is de taal in ISO code. Keuzes zijn: en, nl
Voeg het volgende script toe onderaan jouw HTML pagina:

<script src="https://api2.duikersgids.nl/js/embed.js"></script>