Topzicht in Nederland. Kasteelse Bossen!

Dit bericht is geplaatst op 20 mei 2025
Topzicht in Nederland. Kasteelse Bossen!

Hoe is het op dit moment? Log je duik.

Het mooie zicht in Nederland is ook merkbaar in de Kasteelse Bossen. Drie meter zicht geeft in deze stek veel meer prijs dan gebruikelijk. Zo was het precies een jaar geleden ook. Duikersgids Support Team. Video: Diving Roland. Bekijk video: Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.

Duiken Kasteelse Bossen

Het zicht in de Kasteelse Bossen was de laatste tijd goed. Op 19 mei werd 3 meter zicht gelogd. Dat is zeer acceptabel voor deze stek. Hoe het op dit moment is, is niet bekend. Check de Duikersgids app en log je duik. Precies een jaar geleden was het zicht hier ook goed. Diving Roland maakte toen deze video. Heb je hier weleens gedoken? Je staat versteld wat de Kasteelse Bossen prijs geeft als je wat meer kunt zien dan normaal. De video begint met een grote ton, gevolgd door een aantal aan elkaar bevestigde duikcilinders. Op een van de cilinders staat de naam OSV Quintus te lezen. Zij beschouwen deze duikplaats als hun thuisstek. 

Fraai beeld 

Even verderop stuitten de duikers op een fraai beeld. Het lijkt een beeld van Poseidon. Een klein baarsje komt ook even kijken en zwemt er voor langs. Dan zien ze een paar grondels, rustend op de bodem. Boven deze bodembewoners hangt een grote wolk aasgarnaaltjes. Dan bereiken ze een object dat we niet kennen. Het staat ook niet op onze duikkaart. Het lijkt het wrak van een busje te zijn. Het wordt bewoond door een grote snoek. De rover zit duidelijk niet op de duikers te wachten en bewaakt zijn woonplaats. Wil je ook een duik met goed zicht beleven in de Kasteelse Bossen. Nu is wellicht het moment. 

Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER

Gerelateerde artikelen

Reageer op dit bericht

‹ Terug naar het overzicht