Snoekentocht in 't Veenmeer. Wat een kanjers!
Dit bericht is geplaatst op 24 juli 2025
De camera focust nu op de enorme kop van het dier.
Snoeken! Dat is het doel van deze duik in 't Veenmeer. De duikers van duikvereniging Hydrofiel vinden wat ze zoeken. De ene na de andere snoek komt voorbij. Wat een kanjers! Duikersgids Support Team. Video: David Wassing. Duikvereniging Hydrofiel. Bekijk video: Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.
Duiiken in 't Veenmeer
Het is een donkere dag met af en toe een beetje regen. Toch staat David en zijn buddies weer een mooie duik te wachten. Ze willen snoeken zien en dat is precies wat er gaat gebeuren. Kleine snoekjes, jong volwassen snoeken en grote kanjers. Ze gaan te water en komen direct een paar jonge snoekjes tegen. Eten of gegeten worden. Dat is het devies van deze jongen dieren en ze doen alles om bij de eerste categorie te horen. De duikers vervolgen hun duik vanaf het noorden van de plas weer terug richting de instap. Gaan ze nog meer snoeken zien?

Grote achteruitstaande tanden
Dan krijgen ze ineens een ingeving. Ze besluiten toch nog even in de bestelbus en in de zuidoosthoek van de plas te kijken. Bingo! Het is opnieuw raak. Ze spotten op beide locaties een mooie snoek. De snoek in de zuidoosthoek is echt groot. Ze mogen het dier tot dichtbij naderen. De camera focust op de enorme kop van de snoek. Een grote rij naar achteren staande tanden wordt zichtbaar. Deze positie van het gebit zorgt dat de prooi, eenmaal vastgepakt, bijna niet meer kan ontsnappen. De snoekentocht is geslaagd. Was jouw duik ook geslaagd? Log het op Duikersgids.
Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER





Reageer op dit bericht