Nederland krijgt er een schitterende duiklocatie bij met superzicht! Alles in de nieuwe Duikersgids!
Dit bericht is geplaatst op 18 december 2025
Bomen, wrakken, vissen en goed zicht.
Nederland krijgt er volgend jaar een nieuwe duiklocatie bij met superzicht en onderwaterleven. Wanneer is de opening? Hoe diep is het? Kun je er vrij duiken? Je leest alles in de nieuwe Duikersgids 22. Voor het eerst beschikbaar op Duikvaker of op 31 januari in jouw brievenbus. Duikersgids Support Team. Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.
Goed zicht en wrakken
Goed nieuws aan het begin van dit nieuwe jaar. In de nieuwe Duikersgids vind je dit jaar een fraaie, nieuwe duikstek met superzicht. We vertellen nog niet welke stek het is. Wat mag je verwachten? Goed zicht dus, oplopend tot soms 15 meter, voldoende onderwaterleven, wrakken en nog veel meer. Duiken is nu nog verboden. Duikers die met toestemming een duik maakten zijn enthousiast. "We hebben er een paar duiken gemaakt," vertelt een duiker. "Het is een veelbelovende locatie, al moet er nog wel het een en ander gebeuren." De opening staat gepland voor dit jaar, maar een datum staat nog niet vast.

Onderwaterobjecten en vissen
Hoe ziet de onderwaterwereld van deze veelbelovende stek eruit? Er ligt een aantal objecten onderwater, waaronder een boot. Er zijn plannen om nog meer af te zinken. Volg alle ontwikkelingen op ons platform. Neem nu een abonnement op de Duikersgids. Je ontvangt bij de gids een inlogcode. Daarmee kun je alle updates over deze stek op de voet volgen. Je kunt je ook alleen op de code abonneren, als je de printuitgave niet wilt ontvangen. De nieuwe Duikersgids heeft natuurlijk nog veel meer te bieden. Ons duikadvies staat vol interessante, opvallende en andere nieuw ontdekte duiklocaties. Het is weer een prachtige uitgave geworden die geen enkele duiker mag missen.
Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER





Reageer op dit bericht