Duikers zien een glashelder Frans Kokrif tijdens winterduik!
Dit bericht is geplaatst op 27 januari 2026
Log ook jouw ervaring op Duikersgids.
Het afgelopen weekend is met extreem goed zicht gedoken bij Dreischor Frans Kokrif. Een unieke ervaring om mee te maken, maar niet uitzonderlijk. Duikersgids Support Team: Paul van der Ende. Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.
Glashelder water
Extreem goed zicht en een unieke ervaring. Zo noemt Paul zijn duik bij Dreischor Frans Kokrif van 23 januari. In zijn logbericht maakt hij melding van 10 meter zicht. Dat is fenomenaal maar niet extreem. Dergelijke zichtwaarden komen bij Dreischor vaker voor, zeker in de winter. De foto's bij dit bericht zijn een jaar geleden gemaakt op dezelfde locatie. Een duik in Dreischor is koud en er is minder leven te zien dan in de zomer, maar dit zicht maakt alles goed.

Aanhoudend goed
Het goede zicht bij Dreischor houdt al enige tijd aan. Op 11 januari werd eveneens 10 meter zicht gelogd. Het zicht over de laatst 4 logberichten bedraagt ongeveer 7,5 meter. Wil je duiken in deze stek met een weids uitzicht over het rif en de reefballs? Dan zou dit weleens een goed moment kunnen zijn. Ook in Slag Stormvogel in Zuid-Holland is het zicht nu erg goed. Daar is op 26 januari zelfs 12 meter zicht gelogd. Wat zijn jouw recente duikervaringen? Log ze op Duikersgids.
Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER





Reageer op dit bericht