De hondshaai in Preekhel Rif is ook gefilmd. Prachtig!
Dit bericht is geplaatst op 19 augustus 2025
Beelden tonen ook meteen hoe schitterend deze duikstek is!
De hondshaai, die op 13 augustus is gezien in Preekhil Rif, is ook gefilmd. De beelden zijn prachtig om te zien. Duikersgids Support Team. Video: Blenddiving. Bekijk video: Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.
Duiken in Preekhil Rif
De duikers, die op 13 augustus hebben gelogd over een hondshaai in Preekhil Rif, hebben het dier ook gefilmd. De duikers gaan te water en zweven over het kleurrijke rif als ze ineens een grote kreeft ontmoeten. Dan duikt ineens uit het niets de hondshaai op. Ze zien de haai op enige afstand en proberen naderbij te komen. Het dier stopt en blijft daarna stil liggen op de bodem. Nu krijgen ze de kans om de haai rustig van verschillende gezichtspunten te filmen. Het maakt de duik van Clifford en zijn buddies bijzonder en het levert fraaie beelden op.

Prachtige duikplaats
De beelden tonen ook een Preekhil Rif dat er schitterend bij ligt. Zo mooi als hier zie je de Grevelingen bijna nergens meer. De stek is een ontdekking uit Duikersgids 20. Lees de stekbeschrijving. Een gezond, kleurrijk rif in helder water strekt zich voor de duikers. Ze zien kreeften, krabben, zeenaalden, botervissen, steenbolken en nog veel meer. Preekhil Rif is niet zo makkelijk toegankelijk en misschien is dat maar goed ook. Je moet een heel eind lopen om de instapplaats te bereiken. Je kunt natuurlijk ook een bootduik maken. De stek is hoe dan ook meer dan de moeite waard. Hoe was jouw duik? Log het op Duikersgids.
Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER





Reageer op dit bericht