Avondduik Le Serpent met 4 meter zicht!
Dit bericht is geplaatst op 15 juli 2025
Veel meer dan wat krabben kom je niet tegen.
Er is deze week goed zicht gelogd op duikwrak Le Serpent. Er is op 12 juli op het wrak gedoken met 4 meter zicht. Duikersgids Support Team. Deze heldere beelden zijn van 2023. Video: Arno Heuting. Bekijk video: Elk jaar updates topduikstekken en nieuw ontdekte duikplaatsen. Abonneer je nu.
Duiken Le Serpent
De zichtwaarden op duikwrak Le Serpent zijn erg schommelend. Vaak wordt 1 meter zicht gelogd, maar ook logberichten met 3 of 4 meter zicht komen voor. Jelle en zijn buddies maken een avondduik op het wrak en hebben geluk. Het zicht is goed. Daardoor kunnen de duikers de oude duwboot goed bekijken. Ze maken een prachtige duik, maar ze beklagen zich over de biodiversiteit. Er is weinig leven te zien. Dat is bekend van Le Serpent. Het wrak is donker en dichtbegroeid, maar veel meer dan wat krabben kom je niet tegen. Ook op deze video is dat te zien.

Robbie de zeehond
Wie geluk heeft, komt Robbie tegen. Robbie is een zeehond die in het wrak woont. Er is voor het laatst in augustus 2023 over Robbie gelogd. Het dier is speels en enthousiast en gaat soms minutenlang de interactie aan met duikers. Van zo'n ontmoeting is nu geen sprake. Op de video komen vooral beelden voorbij van de wrakdelen. De wanden van Le Serpent zijn op sommige plekken volledig begroeid met zakpijpn. Hier en daar zwemmen garnaaltjes en zo nu en dan duikt een krab op. Heb jij onlangs nog op Le Serpent gedoken? Of heb je gewoon een mooie duik gemaakt? Log het op Duikersgids.
Groot Online Duikkaartenarchief, 3D Wrakanimaties, Getijdenplanner, elk jaar de Duikersgids en meer. ABONNEER JE HIER





Reageer op dit bericht